بهترین افزونه سئو برای وردپرس چیست؟ آپدیت 2022

بهترین افزونه سئو برای وردپرس چیست؟

افزونه سئو یک افزونه برای وب سایت های وردپرسی است که به شما امکان می دهد وظایف بهینه سازی موتور جستجوی وردپرس (SEO) را انجام دهید. این وظایف شامل ویرایش بخش‌هایی از ساختار کد وب‌سایت شما است، بنابراین خزیدن و فهرست‌بندی برای موتورهای جستجو مثل گوگل را آسان‌تر می کند. پس شما باید بدنبال بهترین افزونه سئو برای وردپرس باشید.

 

با بهترین افزونه سئو برای وردپرس شما می توانید:

  • توضیحات متا و تگ عنوان خود را ویرایش کنید تا به موتورهای جستجو بگویید محتوای شما در مورد چیست.
  • ابرداده های رسانه های اجتماعی خود را برای نمایش جزئیات محتوای خود در پلتفرم های رسانه های اجتماعی بهینه کنید.
  • برای جلوگیری از مشکلات محتوای تکراری، برچسب‌های متعارف را به صفحات خاص اضافه کنید.

فرصت های پیوند داخلی را پیدا کنید. و بیشتر.

 

چندتا از بهترین افزونه سئو برای وردپرس

 

در مقابل، یک ابزار سئو به شما هشدارها و داده هایی در مورد سلامت کلی سایت شما ارائه می دهد. به این ترتیب، آنها می توانند به شما کمک کنند فرصت هایی را برای بهبود سئو و نقاط ضعفی که مانع از رتبه بندی شما می شوند، پیدا کنید.

آیا می توانم از 2 افزونه سئو استفاده کنم؟

بسیاری از مردم می پرسند، آیا می توانید از بیش از 1 افزونه سئو در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید؟

پاسخ منفی است. شما فقط باید 1 افزونه سئو را در وب سایت خود نصب کنید. استفاده از چندین پلاگین سئو می تواند باعث تضاد افزونه ها، مشکلات قابلیت استفاده و تاثیر بر عملکرد سایت شما شود.

همانطور که گفته شد، می توانید از ابزارهای سئو برای نظارت بر تلاش های بهینه سازی خود استفاده کنید.

با این افزونه میتوانید به نحو احسن به سئو داخلی وب سایت خود بپردازید.

برای مثال، می‌توانید افزونه All in One SEO WordPress را برای بهبود محتوای خود نصب کنید و از SEMRush برای جستجوی فرصت‌های رتبه‌بندی استفاده کنید.

 

پس بهترین افزونه سئو برای وردپرس چیست؟

با در نظر گرفتن اطلاعات فوق، بیایید به بهترین افزونه ها و ابزارهای SEO برای بهبود وب سایت وردپرس خود نگاه کنیم.

 

1.  افزونه سئو All in One SEO برای وردپرس

افزونه سئو وردپرس aioseo

All in One SEO for WordPress (AIOSEO) بهترین افزونه سئو در بازار است. با بیش از 2 میلیون کاربر، کاربرپسندترین ابزار SEO است که به شما امکان می دهد رتبه بندی جستجوی خود را بدون پیکربندی تنظیمات پیچیده بهبود بخشید.

جادوگر شروع کار انتخاب بهترین تنظیمات سئو را برای نوع کسب و کارتان آسان می کند. و آنالیز روی صفحه TruSEO آن یک چک لیست مفید برای بهینه سازی پست ها و صفحات شما نشان می دهد.

چک لیست شامل یک تولید کننده متا تگ برای عنوان SEO و توضیحات متا شما است که از مقادیر پویا مانند:

سال فعلی
ماه
روز
فیلدهای سفارشی
اطلاعات نویسنده
این بدان معناست که برای تغییر عنوان سئو نیازی به به روز رسانی پست ندارید.

به علاوه، AIOSEO با Semrush ادغام می‌شود، بنابراین می‌توانید به راحتی کلمات کلیدی دیگری را که ممکن است از آنها اطلاعی نداشتید، کشف کرده و رتبه بندی کنید.

 

2. افزونه سئو وردپرس Yoast SEO

افزونه سئو وردپرس یواست

 

افزونه سئو Yoast SEO یکی دیگر از برترین افزونه های سئو وردپرس است که به شما امکان می دهد وب سایت وردپرس خود را برای موتورهای جستجو بهینه کنید.

این افزونه به شما این امکان را می دهد که به راحتی توضیحات و عناوین سئو را به پست ها و صفحات وب سایت خود اضافه کنید. و حتی به شما امکان می دهد اطلاعات Open Graph و تصاویر رسانه های اجتماعی را به محتوای وردپرس خود اضافه کنید.

با افزونه Yoast SEO، می‌توانید به‌طور خودکار نقشه‌های سایت XML را ایجاد کنید تا موتورهای جستجو راحت‌تر در محتوای شما خزیدن کنند. همچنین می توانید داده های SEO را از سایر افزونه های SEO که قبلاً استفاده کرده اید وارد کنید.

 

3. بهترین افزونه سئو برای وردپرس به نام راکت WP Rocket

افزونه سئو وردپرس راکت

سرعت سایت شما یکی دیگر از عوامل مهم برای رتبه بندی موتورهای جستجو است. اگر وب سایت شما کند است، این احتمال وجود دارد که شما به خوبی رقبای خود رتبه نخواهید داشت. به این ترتیب، باید سرعت و عملکرد وب سایت خود را کنترل کنید تا مطمئن شوید که تأثیر منفی بر سئوی شما ندارد.

ساده ترین راه برای بهبود سرعت وب سایت خود نصب یک افزونه کش است. WP Rocket بهترین افزونه کش وردپرس در بازار است. این به شما امکان می دهد وب سایت خود را ذخیره کنید تا عملکرد آن را فوراً افزایش دهید.

WP Rocket دارای ویژگی های قدرتمندی است، از جمله:

فشرده سازی Gzip
ذخیره صفحه
پیش بارگیری کش
و بیشتر
همچنین به شما این امکان را می‌دهد که تصاویر را با تنبلی بارگذاری کنید، از CDN برای وردپرس و پیش واکشی DNS برای بهبود بیشتر زمان بارگذاری صفحه استفاده کنید.

 

4. افزونه سئو رنک مث Rank Math

افزونه سئو وردپرس رنک مث

Rank Math یک افزونه کاربرپسند و محبوب سئو وردپرس است که به شما امکان می دهد وب سایت خود را برای موتورهای جستجو و شبکه های رسانه های اجتماعی بهینه کنید. همراه با یک جادوگر راه‌اندازی مبتدی برای وارد کردن داده‌ها از سایر افزونه‌های SEO در طول فرآیند راه‌اندازی است.

با استفاده از این افزونه می توانید عناوین متا، توضیحات و ابرداده های Open Graph را به پست های وبلاگ خود اضافه کنید. همچنین به شما امکان می دهد نقشه های سایت XML ایجاد کنید و وب سایت خود را به کنسول جستجوی گوگل متصل کنید.

شما حتی می توانید کنترل کنید که چه کسی می تواند بر اساس نقش کاربر به ویژگی های افزونه دسترسی داشته باشد. در حالی که Rank Math یک جایگزین همه در یک سئو است، به خاطر داشته باشید که فقط باید از 1 افزونه SEO در وب سایت وردپرس خود استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *